امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72984
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ایی ضمن گرامیداشت روز 12 فروردین، این روز را ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ایی ضمن گرامیداشت روز 12 فروردین، این روز را روز سند آزادی واستقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی دانست.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران روز دوازدهم فروردین‌ سال 58 با اکثریت قریب به اتفاق‌آراء به استقرار نظام جمهوری اسلامی قاطعانه آری گفتند تا ندای رهبر کبیر انقلاب را لبیک گفته باشند. روز جمهوری اسلامی از سوی ملت، برگ تأیید دیگری بود مبنی بر آزادگی ملتی که حاضر به استمرار سیطره طاغوت و مستکبران جهان بر سرنوشت امت اسلامی نیست. جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود که با دم مسیحایی رهبر آزاده و نستوه انقلاب و ملتی سرافراز و خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت، به بار نشست و در چنین روز بزرگی هویت راستین خویش را رسماً و از طریق همه‌پرسی به دنیا اعلام ‌نمود تا پشتوانه مردمی این نظام که پیشتر نیز بر همگان مبرهن گشته بود بیش از پیش هویدا گردد.روز جمهوری اسلامی سند آزادی واستقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی است. ملت ایران در آغازین روزهای سال نو،‌ روز جمهوری اسلامی را در حالی گرامی می‌دارد که همواره به مدد ایمان محکم و همت بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر سربلند بیرون آمده ‌است.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن دوازدهم فروردین (روز جمهوری اسلامی)، مجد و عظمت ملت شریف ایران را در پرتو عمل به فرامین آیین مبین اسلام و زیر سایه حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند سبحان مسئلت دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها