امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72987
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 219
وحید غریبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: 12 فروردین ...

وحید غریبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: 12 فروردین نماد جمهوریت نظام اسلامی ایران است و رای اکثریت مردم به نظام یکی از بی نظیرترین وقایع شیوه‌های حکومت‌داری در تاریخ بود.

وی افزود: در 12 فروردین سال 58 مردم به فرمان پیشوا و رهبر خود به پای صندوق‌های رای رفتند و در 35 سال پس از انقلاب نیز مردم همواره گوش به فرمان رهبر خود در زمینه‌های مختلف بوده‌اند.

غریبی ادامه داد: جوانان امروز نیز همچون گذشتگان به شیوه‌های مختلف رای «آری» خود به نظام را اعلام کرده‌اند که حضور در راهپیمایی‌ها و انتخابات هر ساله نشان دهنده این مسئله است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی 9 دی و شرکت مدبرانه در انتخابات از مصادیق لبیک به نظام است.

وی عمل به فرامین مقام معظم رهبری را یکی دیگر از مصادیق تائید نظام از سوی ملت اعلام کرد و گفت: مردم در بخش‌های مختلف به فرامین مقام معظم رهبری لبیک می‌گویند و تلاش برای تحقق شعار هر سال نیز یکی از این مسائل است.

غریبی گفت: راه اندازی اردوهای جهادی و خدمت به مردم محروم در تعطیلات و همچنین شرکت در اردوهای راهیان نور نیز رای قاطع جوانان کشور به نظام تلقی می‌شود که جوانان با حضور در اردوهای جهادی پیام عدالت گستری و با حضور در اردوهای راهیان نور پیام ایثارگری 12 فروردین را به گوش جهانیان رساندند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها