امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72988
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 70
سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تست ناموفق ...

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تست ناموفق اخیر سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ادعاهای پوشالی رژیم اشغالگر قدس مبنی بر توان نظامی اش امروز برای منطقه اثبات شده است.

نقوی حسینی تصریح کرد: ما به لحاظ تجربی شاهد این موضوع بودیم که در جنگهای گذشته چگونه رژیم صهیونیستی از حزب الله لبنان شکست خورد و این ادعا که گند آهنین غیر قابل نفوذ است یک ادعای پوشالی و خیالی است.

وی تبلیغات رژیم صهیونیستی از این سامانه را یک بلوف نظامی خواند و گفت: رژیم صهیونیستی برای اینکه بتوانند مخالفین و دشمنان خود را سست کنند از اینگونه اظهار نظرات می کنند، اما نیروهای حزب الله نه تنها از این نوع موضع گیری ها هراسی ندارند بلکه توانسته اند این رژیم را در هم بکوبند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان با اشاره به آزمایش اخیر سامانه موشکی گنبد آهنین اظهار داشت: این آزمایش نشان داد که گنبد آهنین از آنچه که تصور می شد ضعیف تر است و هیچ توانی برای مقابله با موشک را ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها