امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72991
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
علیرضا کریمی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به ...

علیرضا کریمی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ماهیت 12 فروردین سال 58 این است که مردم ایران پس از سال‌های متمادی که نظرشان نادیده گرفته می‌شد توانستند به صورت گویا نظر خود را به جهانیان اعلام کنند و این مسئله نیز بر اساس آموزه‌های دینی مردم شکل گرفت.

وی افزود: 12 فروردین روز حاکم شدن ارزش‌های دینی در کشور ایران پس از سال‌ها حاکمیت سلطنتی بود که می‌توان آن را یک عید برای ملت ایران برشمرد.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور ادامه داد: مردم ایران در حال حاضر نیز پس از گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی همچنان با حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره حافظ حماسه 12 فروردین سال 58 هستند و به نظام جمهوری اسلامی لبیک دوباره می‌گویند.

کریمی اضافه کرد: مردم ایران در جنگ تحمیلی نیز خودشان حضور یافته و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند و در حال حاضر هم با حضور در عرصه‌های مختلف از نظام حمایت می‌کنند.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور اظهار داشت: فرمول ماندگاری انقلاب اسلامی و تفاوت انقلاب ما با سایر کشورها این است که مردم ایران همواره به صورت آگاهانه و با بصیرت از نظام دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها