امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73000
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
صفر نعیمی‌زر نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

صفر نعیمی‌زر نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تصویب قطعنامه ضدایرانی در کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا، اظهار داشت: آمریکا و پارلمان اروپا و غرب همواره به دنبال نقض قواعد بازی هستند.

وی افزود: همانطور که امام‌خمینی (ره) فرمودند همه افرادی که به دنبال ستیز با جمهوری اسلامی ایران هستند، هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند؛ اتحادیه اروپا و غرب با تصویب چنین قطعنامه‌هایی به جایی نمی‌رسند و باید گفت تصویب اینگونه قطعنامه‌ها جز اتلاف وقت و نقض قواعد بازی نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: از آنجایی که غرب و پارلمان اروپا همواره در برابر جمهوری اسلامی ایران با شکست‌های متعددی مواجه شدند، به همین دلیل اینگونه اقدامات را انجام می‌دهند تا سرپوشی بر شکست‌های خودشان بگذارند.

وی تصریح کرد: دولت باید در برابر شیطنت‌های بیگانگان و افرادی که به دنبال ستیز با نظام و انقلاب هستند، قاطعانه و سرسختانه موضع‌گیری کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها