امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73025
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
دلاور حیدرپور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره میزان خسارت برف شب گذشته به اراضی باغی و کشاورزی مازندران اظهار داشت: تاکنون اطلاعی ...

دلاور حیدرپور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره میزان خسارت برف شب گذشته به اراضی باغی و کشاورزی مازندران اظهار داشت: تاکنون اطلاعی از میزان خسارت بخش کشاورزی به ما اعلام نشد.

وی تصریح کرد: کارشناسان کشیک جهاد کشاورزی مازندران برای بررسی میزان خسارت‌ها حضور دارند ولی تاکنون رقمی برای خسارت اعلام نکردند.

این مسئول خاطر نشان کرد: مهم‌ترین خسارتی که در حال حاضر متوجه محصولات کشاورزی استان مازندران است مربوط به درختان هلو و شلیل است.

حیدرپور درباره وضعیت پرداخت خسارت به محصولات کشاورزی که در اثر بارش شدید زمستان 92 ایجاد شد گفت: میزان خسارت به بخش کشاورزی ناشی از سرما در زمستان سال گذشته 800 میلیارد تومان برآورد شد که تاکنون رقمی برای جبران خسارت پرداخت نشد.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان برای بخش مسکن و سایر امور تصمیماتی گرفتند ولی در بخش کشاورزی تصمیمی که منجر به تامین خسارت به کشاورزان باشد اتخاذ نشد.

به گزارش فارس، در بحران برف در مازندران خسارت جدی به محصولات کشاورزی مازندران و حتی بخش کشاورزی مازندران وارد شد.

در زمان بحران برف وزیر جهاد کشاورزی نیز از نزدیک در جریان وضعیت خسارت‌ها نیز قرار گرفته بود و بسیاری از مسئولان کشوری و استانی نیز از نزدیک در جریان میزان خسارت‌های ناشی از برف در مازندران قرار گرفتند.

انتهای پیام/86004/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها