امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73026
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به ورود میلیونی زائران و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به ورود میلیونی زائران و گردشگران در نوروز 93 به شهر کریمه اهل بیت(ع) اظهار داشت: در این میان شهرداری قم با سامان‌دهی پارکینگ‌های موجود به ویژه در هسته مرکزی قم، آماده ارائه خدمات به مسافران است.

وی افزود: چهار پارکینگ بزرگ زائر، شرقی حرم مطهر، فدک و مجموعه پارکینگ‌های بلوار زائر در نوروز 93 و دیگر روزهای سال آماده ارائه خدمت به شهروندان و مسافران هستند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه پارکینگ طبقاتی زائر و پارکینگ شرقی حرم مطهر هر یک ظرفیت دو هزار خودرو در آن واحد را دارند گفت: پرسنل شهرداری نیز در ورودی‌ها و داخل پارکینگ‌ها، راهنمایی لازم را به زائران ارائه می‌کنند تا آنها در کمترین زمان ممکن اتومبیل خود را مستقر کنند.

وی ادامه داد: از ابتدای تعطیلات نوروزی امسال تا امروز بیش از 232 هزار خودرو به مجموعه پارکینگ‌های یاد شده وارد شده‌اند که یکی از پرترددترین روزها نیز شب عید با 16 هزار ورود خودرو تنها به پارکینگ طبقاتی زائر بوده است.

اقبالیان خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن چهار روز تعطیلات از 12 تا 15 فروردین امسال شاهد ورود مسافران بیشتری به قم خواهیم بود و به همین پارکینگ‌های سطح شهر به ویژه در هسته مرکزی آماده ارائه خدمات مطلوب هستند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به نظارت دقیق و کنترل شبانه‌روزی پارکینگ‌ها در نوروز امسال گفت: این کار با هدف جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و صرفه‌جویی در زمان مسافران برای پارک خودرو صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/2258/ل/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها