امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73027
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی استان مازندران، علی عباسی گفت: 50 درصد از فوتی‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی استان مازندران، علی عباسی گفت: 50 درصد از فوتی‌های تصادفات رانندگی در تعطیلات نوروزی مازندران سرنشین خودروها هستند.

وی گفت: براساس اطلاعات رسیده از مراکز پزشکی قانونی مازندران جمع کشته‌های تصادفات نوروزی امسال در استان به 36 نفر شامل 22 مرد و 16 زن رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییری نکرد.

وی در مورد وضعیت کشته‌شدگان تصادفات رانندگی گفت:50  درصد سرنشین، راننده و موتورسوار هر کدام 14 درصد و عابران 22 درصد هستند.

عباسی افزود: آمار جمع‌آوری شده از کشته‌های تصادفات نوروزی مربوط به محدوده زمانی 25 اسفند 92 تا 10 فروردین امسال است و امکان تغییر در آن وجود دارد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تاکید براینکه آمار ذکر شده از تلفات قطعی نیست بلکه آمار اولیه این استان است که به صورت فوری از 15 مرکز این اداره کل جمع‌آوری شده و به جهت امکان اضافه شدن تلفات از بین مصدومان حوادث رانندگی نوروزی که در بیمارستان‌ها بستری هستند آمار قطعی در هفته دوم اردیبهشت اعلام می‌شود.

عباسی با اشاره به اینکه بیشترین فوتی در تاریخ‌های 27 اسفند و 8 هشت فروردین با پنج مورد رخ داد، افزود: براساس آمار شهرستان‌های آمل با  13 مورد، نور و ساری هر کدام با چهار مورد و چالوس، عباس‌آباد و بابل هر کدام سه مورد و نوشهر با دو مورد بیشترین و شهرهای قائمشهر، تنکابن، نکا و گلوگاه هر کدام یک مورد کمترین فوتی در آن ثبت شده است.

انتهای پیام/2296/ک/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها