امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7303
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 98
محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص تعیین تکلیف وضعیت حق مسکن و خواروبار کارگری از سوی دولت اظهار داشت: در ...

محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص تعیین تکلیف وضعیت حق مسکن و خواروبار کارگری از سوی دولت اظهار داشت: در مرحله اول شورای عالی کار باید به صورت سه جانبه این موضوع را بررسی و پس از نهایی شدن پیشنهادات به دولت ارائه شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در هفته‌های اخیر هیات دولت سفرهای استانی دارد، جلسه شورای عالی کار برگزار نشده و منتظر اعلام برگزاری جلسه از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هستیم.

نماینده کارگران در شورای عالی کار با تاکید بر اینکه این موضوع باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شود، گفت: تا جایی که اطلاع داریم مسئولان وزارتخانه نیز بر نهایی شدن این موضوع تاکید دارند اما به دلیل ترافیک پر حجم سفرهای استانی به تاخیر افتاده است.

به گفته احمدی، اکنون در حقوق کارگران خواروبار 80 تومان برای متاهلین و 40 تومان برای مجردان در نظر گرفته شده است که هیچ همخوانی با تورم ندارد.

وی ادامه عنوان کرد: میزان افزایش‌ها باید به اندازه‌ای باشد که حداقل یک فرد در یک شهر کوچک بتواند خانه‌ا‌ی اجاره کند.

این فعال کارگری تاکید کرد: نمایندگان کارگری تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع انجام خواهند داد.

نائب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار با بیان اینکه تعریف درستی از خواروبار و حق مسکن وجود ندارد، بیان داشت: در حال حاضر نمی توان رقم قطعی داد و باید با حضور دیگر شرکای اجتماعی نهایی و تصویب شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها