امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73036
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
نوربخش داداشی صبح امروز در جمع خبرنگاران ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران درباره آخرین وضعیت هوای مازندران اظهار داشت: در حال حاضر استقرار جو ...

نوربخش داداشی صبح امروز در جمع خبرنگاران ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران درباره آخرین وضعیت هوای مازندران اظهار داشت: در حال حاضر استقرار جو نسبتا پایدار در مازندران نشان از افزایش نسبی دما هوا در مازندران می‌دهد.

وی وضع هوای امروز مازندران را صاف تا نیمه ابری اعلام کرد.

مدیرکل هواشناسی مازندران در ادامه از نفوذ سامانه کم و بیش ناپایدار در روزهای پنج‌شنبه و جمعه خبر داد و گفت: در این روزها شاهد شکل‌گیری جریانات مرطوب شمالی در مازندران هستیم. در روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بارندگی و کاهش نسبی دما خواهیم بود به طوری که در ارتفاعات استان مازندران بارش به صورت برف است.دریا خزر در این  روزها نیز مواج است.

به گزارش فارس، ناپایداری هوا در مازندران از روز گذشته به طور جدی آغاز شد و در حال حاضر نیز وضع هوای استان مازندران مطلوب نیست.

شب گذشته شاهد ریزش برف در محورهای کوهستانی استان مازندران بودیم به طوری که معاون راه و شهرسازی استان مازندران از بارش سنگین برف که منجر به برف روبی محورهای استان مازندران شد،خبر داد.

بارش سنگین برف در محور کندوان از بیم ریزش کوه توسط مسئولان راه و شهرسازی مازندران مسدود شده بود.

 روز گذشته نیز در محور هراز شاهد بسته شدن جاده به علت بارش سنگین برف بودیم البته مسدودیت جاده هراز در حوزه استان تهران بود.

انتهای پیام/86004/خ20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها