امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73043
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در روز طبیعت با استقرار در 256 نقطه مختلف کلانشهر تهران شامل بوستان‌ها، مراکز فرهنگی و ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در روز طبیعت با استقرار در 256 نقطه مختلف کلانشهر تهران شامل بوستان‌ها، مراکز فرهنگی و تفریحی و تقاطع‌های اصلی در قالب تیم‌های عملیاتی مستقر و آماده ارائه خدمات ایمنی به شهروندان هستند.

وی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی به منظور افزایش ضریب ایمنی و ارائه خدمات ایمنی مطلوب و به موقع به شهروندان در روز سیزدهم فروردین علاوه بر 103ایستگاه آتش نشانی در نقاط مختلف شهر در بیش از 256 نقطه اصلی و مهم و نیز پایگاه‌های موقت و سیار مستقر خواهد بود.

ملکی گفت: بر این اساس آتش نشانان تهرانی در روز طبیعت با در اختیار داشتن تجهیزات ایمنی و 256دستگاه خودروی سنگین و سبک و موتورسیکلت آتش نشانی و نجات همچون گذشته آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهرانی و مسافرین نوروزی هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: در روز طبیعت سازمان آتش نشانی تهران با استقرار 600 آتش نشان شامل 150موتور سوار. 450 نیروی عملیاتی موقت و سیار در میادین، مراکز مهم شهر، خیابان ها و تقاطع های اصلی، پارک ها، بزرگراه ها و دیگر مناطق شهری از جمله مراکز فرهنگی و تفریحی، محدوده کلانشهر تهران را در پوشش ایمنی خود دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها