امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73068
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در محل ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در محل ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران از کاهش میزان اقامت مسافران نسبت به روزهای اول سفرهای نورزی در مازندران خبر داد و اظهار داشت: میزان اقامت شبی 500 هزار نفر در شب در روزهای ابتدای سفرهای نوروزی به 440 هزار نفر در روز گذشته رسید.

وی با اعلام اینکه از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون بیش از هفت میلیون 851 هزار و 149 نفر در مازندران اقامت گرفتند، ادامه داد: میزان اقامت مسافران نوروزی نسبت به روزهای گذشته در حال کاهش است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران از ورود بیش از 88 تور گردشگری به استان از ابتدای نوروز تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: با وجود سرما هوا روز گذشته سه تور یک روزه گردشگری وارد مازندران شدند.

این مسئول به اقدامات بازرسی میراث فرهنگی از مراکز اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدماتی مسافرتی نیز اشاره کرد و تصریح کرد: روز گذشته 11 واحد متخلف گردشگری تذکر گرفتند.

بزرگ‌نیا، تعداد تذکرهای کتبی از ابتدای نوروز تاکنون را 172 مورد اعلام کرد.

وی، تعداد بازرسی‌های انجام شده از مراکز اقامتی مازندران را بیش از 11 هزار و 64 مورد اعلام کرد و متذکر شد: بازرسان این سازمان روز گذشته از هزار و 972 واحد اقامتی بازرسی کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران با اشاره به طرح‌های تشویقی میراث فرهنگی از مراکز اقامتی، اذعان داشت: از ابتدای نوروز تاکنون 136 مرکز اقامتی مازندران تشویق شدند.

وی در پایان یادآور شد: روز گذشته هفت واحد گردشگری و اقامتی مازندران تشویق شدند.

به گزارش فارس، ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از 28 اسفندماه 92 تا 15 فروردین 93 در محل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران فعال است.

استاندار مازندران نیز به عنوان رئیس ستاد خدمات سفر در مازندران فعالیت می‌کند.

نماینده عالی دولت در مازندران صبح امروز با حضور در محل ستاد اجرای خدمات سفر از نزدیک در جریان فعالیت‌های ستاد اجرایی خدمات نوروزی مازندران قرار گرفت.

انتهای پیام/86004/ذ30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها