امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73118
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اعتراض‌ها به حمایت ترکیه از گروه‌های مسلح تروریستی در ریف لاذقیه به ویژه در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اعتراض‌ها به حمایت ترکیه از گروه‌های مسلح تروریستی در ریف لاذقیه به ویژه در استان اسکندرون ادامه دارد و اعتراض‌های اهالی طی روز گذشته به ضرب و شتم تروریست‌های زخمی منتهی شد.

در این ارتباط گزارش شده است که اهالی شهرک «حربیات» در استان اسکندرون روز گذشته تظاهراتی را در حمایت از ارتش و نظام سوریه و علیه دخالت‌های مستمر دولت ترکیه در امور داخلی سوریه به ویژه حمایت از گروه‌های تروریستی تکفیری برگزار کردند.

این تظاهرات و اعتراض‌ها در ادامه به یورش اهالی شهرک حربیات به آمبولانس‌هایی منتهی شد که درحال انتقال تروریست‌های زخمی از صحنه‌های درگیری در ریف شمالی لاذقیه به داخل خاک ترکیه بودند.

همچنین تظاهر کنندگان راه آمبولانس‌هایی را که از منطقه کسب به انتاکیه در تردد بودند را سد کرده و تروریست‌های زخمی موجود در این آمبولانس‌ها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند، به گونه‌ای که بسیاری از آمبولانس‌ها مجبور شدند، مسیرهای تردد خود را به گونه‌ای تغییر دهند که از شهرک حربیات عبور نکند.

تظاهر کنندگان با تاکید بر اینکه بحران سوریه موضوعی داخلی است که به مردم و نظام این کشور مرتبط می‌شود، تاکید کردند که در برابر دخالت‌های اردوغان در امور داخلی سوریه ایستادگی خواهند کرد و اجازه نخواهند داد که مزدوران اردوغان خاک شهرک آنها را برای تردد جهت تجاوز و تعدی به مردم سوریه مورد استفاده قرار دهند.

اهالی شهرک خربیات این اقدامات و اعتراض‌ها را هدیه کوچکی از طرف خویش به ارتش و مردم سوریه دانستند و به خاطر امکانات اندکی که در اختیار دارند و به آنها اجازه نمی‌دهد، بیشتر از این مردم و ارتش سوریه دفاع کنند، عذرخواهی کردند.

از زمان آغاز درگیری‌ها در جبهه ریف شمالی لاذقیه مناطق مختلف استان اسکندرون روزانه شاهد اعتراض‌ها و تظاهرات‌های مردمی به دخالت‌های دولت و ارتش ترکیه در امور داخلی سوریه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها