امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73121
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یواس‌ای تودی، «مارتین دمسی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا امروز سه شنبه گفت: اسرائیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یواس‌ای تودی، «مارتین دمسی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا امروز سه شنبه گفت: اسرائیل و امریکا درباره تهدیدی که ایران برای منطقه دراد و اینکه چطور باید با آن مقابله کرد، توافق وسیعی دارند.
وی افزود: من فکر می‌کنم آنها (اسرائیلی‌ها) از قابلیت ما برای استفاده از گزینه نظامی در صورتی که ایرانی‌ها از مسیر دیپلماتیک خارج شوند، راضی هستند. من فکر می‌کنم که آنها این را باور می‌کنند که ما از (گزینه نظامی) استفاده خواهیم کرد.
دمسی با اذعان به اختلافات بین آمریکا و اسرائیل در گذشته گفت که اسرائیل و آمریکا الان در خصوص ارزیابی‌شان از تهدید ایران و تمایل آمریکا برای اقدام به هم نزدیکتر هستند.
رئیس ستاد مشترک ارتش امریکا این اظهارات را در پایان سفر دو روزه خود به سرزمین اشغالی ایراد کرد. وی در این مدت با مقامات اسرائیلی دیدار کرد.
وی افزود: ساعتهای ما الان هماهنگ‌تر از دو سال پیش هستند. آنها فقط می‌خواستند بدانند که ما به اصلاح گزینه‌های نظامی‌مان ادامه می‌دهیم.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها