امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7313
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 121
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رئیس هیأت مدیره شرکت آسان پرداخت با بیان این خبر گفت: هموطنانی که قصد کمک نقدی به مددجویان کمیته امداد را دارند، ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رئیس هیأت مدیره شرکت آسان پرداخت با بیان این خبر گفت: هموطنانی که قصد کمک نقدی به مددجویان کمیته امداد را دارند، می توانند با استفاده از شماره #733* و انتخاب گزینه خیریه، کمک های خود را در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شیوه ممکن به مددجویان تقدیم کنند.
 
مهدی شهیدی ادامه داد: ایفای مسئولیت های اخلاقی و دینی در قبال جامعه یا همان چیزی که این روزها از آن تعبیر به مسئولیت اجتماعی می شود، مقوله ای است روز به روز در میان فعالان اقتصادی بیشتر جای خود را باز می کند.
 
وی افزود: جامعه از بنگاه ها و فعالان اقتصادی انتظار دارد در ازای بهره مندی از نیروی کار و منابع طبیعی که متعلق به همگان است، به اشکال مختلف مسئولیت خود را در قبال جامعه انجام دهند.
 
شهیدی افزود: خوشبختانه کمک به جامعه خصوصا نیازمندان از سابقه و ریشه بسیار عمیقی در دین و فرهنگ ما برخوردار است و بر همین مبنا نیز بنگاه هایی مانند شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت باید با استفاده از ظرفیت های فراوان و رو به رشد این حوزه، مسئولیت های اخلاقی و دینی خود را برای یاری رساندن به جامعه و افراد نیازمند، مسئولیت اجتمعای خود را انجام دهند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار