امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73130
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان در حضور یگان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان در حضور یگان نخبه ارتش در کسب، آغاز عملیات پاکسازی ریف‌لاذقیه، بسیج مردمی برای یاری ارتش، ضرب و شتم تروریست‌های زخمی، عذرخواهی اهالی استان اسکندرون از ارتش و مردم سوریه به‌دلیل دخالت‌ ترکیه، آمادگی ارتش سوریه برای آغاز عملیات پاکسازی شهر «دوما» در ریف دمشق، همبستگی فلسطینیان با مردم و نظام سوریه در روز زمین و تدارک گسترده ارتش سوریه برای آغاز عملیات پاکسازی ریف لاذقیه ملاحظه کرد.

تحولات میدانی

یگان نخبه ارتش در کسب/آغاز عملیات پاکسازی ریف‌لاذقیه/بسیج مردمی برای یاری ارتش

نیروهای ارتش و دفاع ملی سوریه درحالی شب گذشته عملیات پاکسازی ریف‌لاذقیه را آغاز کردند که حضور یگان نخبه و ماموریت‌های ویژه در منطقه کسب مشهود بود، از جهتی اهالی تمام مناطق ریف‌لاذقیه بسیج شده‌اند تا یاری‌گر ارتش در عملیاتش باشند.

ضرب و شتم تروریست‌های زخمی/عذرخواهی اهالی از سوریه به‌دلیل دخالت‌ ترکیه

اعتراض‌های مردمی در استان اسکندرون درحالی ادامه دارد که روز گذشته اهالی این استان تروریست‌های زخمی که درحال انتقال به بیمارستان بودند را مورد ضرب و شتم قرار داده و از مردم و ارتش سوری به دلیل دخالت‌های آنکارا عذرخواهی کردند.

آمادگی ارتش سوریه برای آغاز عملیات پاکسازی شهر «دوما» در ریف دمشق

منابع خبری سوری اعلام کردند که ارتش سوریه خود را برای آغاز عملیات پاکسازی شهر «دوما» در ریف دمشق آماده می‌کند، شهری که به دلیل کثرت تونل‌های موجود در آن به شهر «تونل‌ها» معروف شده است.

همبستگی فلسطینیان با مردم و نظام سوریه در روز زمین + فیلم

در مراسمی که به مناسبت روز زمین در منطقه «الجلیل» در کرانه باختری برگزار شد، شرکت کنندگان در این مراسم ضمن اعلام همبستگی با مردم و نظام سوریه، توطئه‌های بین المللی و منطقه‌ای علیه این کشور را محکوم کردند.

شهرک «فلیطه» پس از آزادسازی به دست ارتش سوریه +فیلم

شهرک «فلیطه» در منطقه «القلمون» واقع در جنوب سوریه 3 روز پیش به دست نیروهای ارتش سوریه آزاد و از وجود گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح پاکسازی شد.

فیلم نبردهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در محورهای مختلف ریف لاذقیه

فیلمی از نبردهای ارتش و نیروهای دفاع مردمی سوریه با گروه‌های مسلح تکفیری مورد حمایت ترکیه در محورهای مختلف ریف شمالی لاذقیه پخش شده است.

تدارک گسترده ارتش سوریه برای آغاز عملیات پاکسازی ریف لاذقیه

نیروهای ارتش سوریه از جمله یگان توپخانه و نیروی هوایی خود را برای عملیات سراسری در ریف شمالی لاذقیه آماده می‌کنند تا این منطقه را از گروه‌های تروریستی تکفیری پاکسازی کنند.

دفع سومین حمله گروه‌های تکفیری به شهرک شیعه‌نشین «فوعه» در ادلب

کمیته‌های حمایت مردمی شهرک شیعه‌نشین «فوعه» در استان ادلب واقع در شمال غربی سوریه برای سومین بار متوالی حمله گروه‌های مسلح تکفیری به این شهرک را دفع کردند.

تحولات سیاسی

ایران و سوریه نبض مقاومت هستند/فلسطینیان از مقاومت دست نخواهند کشید

عضو دفتر سیاسی جبهه آزادیبخش فلسطین با اشاره به اینکه ایران و سوریه نبض مقاومت در منطقه هستند، تاکید کرد که ملت فلسطین هیچ‌گاه دست از مقاومت نخواهند کشید.
اتحادیه عرب به تریبون توطئه شیوخ عرب علیه کشورهای منطقه تبدیل شده است

نویسنده و تحلیلگر سوری با اشاره به اینکه باید تجدید نظر جدی در ساختار اتحادیه عرب صورت گیرد، تاکید کرد که این اتحادیه به تریبون توطئه شیوخ عرب علیه کشورهای منطقه تبدیل شده است.

«اردوغان» به خوبی می‌داند، تاریخ مصرفش برای آمریکایی‌ها پایان یافته است

تحلیلگر امور سیاسی سوریه با اشاره به اینکه «اردوغان» به خوبی می‌داند، تاریخ مصرفش برای آمریکایی‌ها پایان یافته تلقی می‌شود، احتمال دخالت ترکیه در جنگ سوریه را امری محتمل دانست که از ابتدای بحران سوریه گزینه‌ای مطرح بوده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها