امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7317
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 88
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به صورت مستمر خرید می‌کنید یا پست مامور خرید در یک شرکت را برعهده دارید، دستگاه‌های الکترونیکی موبایلی ...

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به صورت مستمر خرید می‌کنید یا پست مامور خرید در یک شرکت را برعهده دارید، دستگاه‌های الکترونیکی موبایلی می‌توانند کمک فراوانی به شما کنند.

به گزارش فارس به نقل از مارکت‌اینگلند، مطالعه جدیدی که انجام شده نشان می‌دهد صاحبان گوشی‌های هوشمند به میزان قابل ملاحظه از این دستگاه در جریان خریدهای خود استفاده می‌کنند و به طور مستمر فعالیت‌های مربوط به پیش از خرید از جمله گرفتن اطلاعات، زمان بازگشایی فروشگاه، پیدا کردن آدرس فروشگاه، مقایسه قیمت‌ها، پیدا کردن تخفیف‌ها و جست‌وجو را با این دستگاه انجام می‌دهند.

این بررسی با پشتیبانی شرکت گوگل انجام شده است و کارشناسان در آن دریافته‌اند که 79 درصد صاحبان گوشی هوشمند با این دستگاه خریدهای خود را انجام می‌دهند.

طبق نتایج حاصل از این مطالعه، 90 درصد کسانی که گوشی هوشمند دارند این دستگاه را برای دریافت اطلاعات مورد نیاز پیش از خرید مورد استفاده قرار می‌دهند.
این طور که گفته شده است 58 درصد این افراد با گوشی هوشمند آدرس فروشگاه مورد نظر خود را پیدا می‌کنند، 57 درصد در جریان ساعت کار فروشگاه قرار می‌گیرند، 44 درصد قیمت‌ها را با هم مقایسه می‌کنند، 44 درصد از آخرین تخفیف‌ها در فروشگاه مطلع می‌شوند و 43 درصد هم در کالاهای موجود در فروشگاه جست‌وجو می‌کنند.

این بررسی همچنین نشان داد 32 درصد صاحبان گوشی‌های هوشمند از این دستگاه کمک می‌گیرند تا دریابند که کالای به‌خصوص مورد نظر آن‌ها در چه مکانی فروخته می‌شود، 31 درصد با گوشی هوشمند خود اطلاعات دقیق مربوط به کالای مخصوص را دریافت می‌کنند، 31 درصد موجودیت کالا در فروشگاه را مورد سنجش قرار می‌دهند، 30 درصد بازبینی‌های انجام شده از کالا را مطالعه می‌کنند و 19 درصد هم از این طریق خرید خود را انجام می‌دهند.

به طور کلی مهم‌ترین وظایفی که گوشی هوشمند در جریان خریدهای کاربران داشته است شامل مقایسه قیمت‌ها، پیدا کردن تخفیف‌ها، پیدا کردن آدرس فروشگاه و گرفتن اطلاعات مربوط به ساعت های کاری فروشگاه می‌شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها