امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7318
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: لازم به ذکر است که ساعت بازدید ٨ صبح الی ١٣ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: لازم به ذکر است که ساعت بازدید ٨ صبح الی ١٣ روزهای جمعه بوده و ثبت نام کنندگان پس از دریافت پیامک اداره کل راه و شهرسازی استان تهران می توانند برای بازدید مراجعه نمایند.

*حضور کودکان اکیدا ممنوع

بنابراین گزارش، بازدید بدون هماهنگی قبلی به دلیل شرایط ویژه ساختمانی و کارگاهی و حفظ امنیت متقاضیان امکان پذیر نبوده و همشهریان می بایست از آوردن کودکان برای بازدید اکیدا خودداری نمایند.
گفتنی است ، پاسخگویی به متقاضیان جهت رفع نقص پرونده در محل سایت تهرانسر صورت خواهد پذیرفت و لازم نیست تا متقاضیان به صورت حضوری به ساختمان اداره کل راه و شهرسازی ( نجات اللهی ) مراجعه نمایند، ضمن این که کارشناسان مربوطه از ساعت ٩ صبح تا ١٣ عصر در سایت تهرانسر حضور داشته و پذیرای مراجعین هستند.
در بازدید این هفته (جمعه ٢٠ اردیبهشت ماه ) وزیر راه و شهرسازی نیکزاد و مدیر کل راه و شهرسازی استان فریبرز واحدی در جمع بازدید کنندگان حاضر شده و به سئوالات مراجعه کنندگان پاسخ داده و پس از بازدید از روند اجرایی با پیمانکاران و مشاوران پروژه تشکیل جلسه دادند.
انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها