امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73218
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات ارتش سوریه در شهرک «ملیحه» در ریف دمشق در جنوب سوریه در حالی همچنان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات ارتش سوریه در شهرک «ملیحه» در ریف دمشق در جنوب سوریه در حالی همچنان ادامه دارد که ظرف 24 ساعتی که از آغاز عملیات می گذرد، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی چشمگیری را در محورهای درگیری محقق کنند.

در این ارتباط یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق با اشاره به فروپاشی گسترده‌ای که در صفوف گروه‌های تروریستی مسلح این منطقه و روحیه و معنویات ضعیف آنها مشاهده می‌شود، اعلام کرد که موارد بی‌شماری مشاهده شده که عناصر مسلح این منطقه فرار را بر مبارزه با ارتش سوریه ترجیح داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تروریست‌های فراری به شهرک «زبدین» پناه می‌برند، تاکید کرد: یگان‌های ارتش سوریه ظرف هفت آتی شهرک معظمیه را به طور کامل از عناصر مسلح پاکسازی خواهند کرد.

این درحالی است که اطلاعات موثق میدانی در دست خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید می‌کتد که فرماندهی ستاد مشترک ارتش سوریه مهلتی 6 روزه را برای فرماندهی نبردهای ملیحه و جوبر مشخص کرده تا این دو منطقه از عناصر مسلح پاکسازی شود.

از جوبر نیز گزارش می‌شود که عملیات ارتش سوریه در این منطقه با وموفقیت ادامه دارد و یگان‌های ارتش سوریه در منطقه هم اکنون به عمیق شهرک جوبر رسیده و میدان پارلمان این شهرک را تصرف کرده و کنترل آن را در دست دارند.

ارتش سوریه از دو روز گذشته نبرد غوطه شرقی دمشق را با هدف پاکسازی آن از گروه‌های مسلح آغاز کرد. منطقه غوطه دمشق نزدیک‌ترین منطقه تحت کنترل و تصرف گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح به دمشق است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها