امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7324
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بند 5 لایحه بودجه سال 92 در مورد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بند 5 لایحه بودجه سال 92 در مورد اختصاص منابع صندوق توسعه ملی با تذکرات پی در پی نمایندگان مواجه شد.

عباس رجایی نماینده مردم اراک در بیان تذکر قانون اساسی خود گفت: اگر بندی از لایحه بودجه خلاف قانون اساسی است نباید در مورد آن تذکر یا بررسی صورت گیرد و در بند 3-5 که کمیسیون تلفیق تصویب کرده است، اختصاص منابع صندوق به بخش دولتی خلاف قانون اساسی است و بنابراین نباید در مورد آن بحث شود.

در ادامه جلسه محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس این تذکر را وارد ندانست. همچنین یکی دیگر از نمایندگان مجلس در تذکری در مورد بند 5 گفت: باید قید کلمه غیردولتی در اختصاص منابع صندوق توسعه ملی به حمل‌ونقل عمومی آورده شود تا ابهام این بند برطرف شود و همچنین اقدام نظام کمیسیون تلفیق بودجه برای هر سه بندهای 6 و 7 لایحه بودجه که در آن بر سرمایه‌گذاری و اعطا تسهیلات به مناطق محروم کشور تأکید شده کار درستی نیست.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها