امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7324
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بند 5 لایحه بودجه سال 92 در مورد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بند 5 لایحه بودجه سال 92 در مورد اختصاص منابع صندوق توسعه ملی با تذکرات پی در پی نمایندگان مواجه شد.

عباس رجایی نماینده مردم اراک در بیان تذکر قانون اساسی خود گفت: اگر بندی از لایحه بودجه خلاف قانون اساسی است نباید در مورد آن تذکر یا بررسی صورت گیرد و در بند 3-5 که کمیسیون تلفیق تصویب کرده است، اختصاص منابع صندوق به بخش دولتی خلاف قانون اساسی است و بنابراین نباید در مورد آن بحث شود.

در ادامه جلسه محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس این تذکر را وارد ندانست. همچنین یکی دیگر از نمایندگان مجلس در تذکری در مورد بند 5 گفت: باید قید کلمه غیردولتی در اختصاص منابع صندوق توسعه ملی به حمل‌ونقل عمومی آورده شود تا ابهام این بند برطرف شود و همچنین اقدام نظام کمیسیون تلفیق بودجه برای هر سه بندهای 6 و 7 لایحه بودجه که در آن بر سرمایه‌گذاری و اعطا تسهیلات به مناطق محروم کشور تأکید شده کار درستی نیست.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار