امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73250
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز و با موافقت پزشک معالج که وضعیت جسمانی او را خوب توصیف کرد، استاد سلیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز و با موافقت پزشک معالج که وضعیت جسمانی او را خوب توصیف کرد، استاد سلیم مؤذن‌زاده که سلطان ذاکران و استاد شهیر عالم نوحه و مداحی است بعد از چند روز بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل به دلیل ناراحتی جزئی قلبی از بیمارستان مرخص شد.

پزشک معالج استاد سلیم مؤذن‌زاده، علت این نقاهت را مصرف داروها به دنبال بسته شدن برخی از دریچه‌های قلب او در سال‌های گذشته و کنترل بیشتر در منظم بودن ضربان قلب اعلام کرده و از سلامت کامل او خبر داد، به طوری که بعد از اطلاع از این سلامتی در حالی که عده‌ای از دوستداران او در جلوی بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل منتظر ترخیص او بودند در حالی که او را به آغوش گرفته بودند به منزل شخصی خود هدایت کردند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، استاد سلیم مؤذن‌زاده که به گفته خود او حنجره‌اش وقف امام حسین (ع) شده از چند روز پیش به دلیل نقاهت در بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل بستری بود که با دعای خیر مردم و تلاش پزشکان معالج امروز از بیمارستان ترخیص شد.

انتهای پیام/62001/ذ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها