امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73256
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 125
سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در شامگاه چهاردهمین ...

سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در شامگاه چهاردهمین روز از فروردین ماه سال 93 وضعیت ترافیکی راه‌های استان قزوین سنگین گزارش شده است.

وی بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سفرهای نوروزی و قرار گرفتن در آخرین روزهای تعطیلات نوروزی، در محورهای قزوین ـ تهران، قزوین ـ رشت و همچنین قزوین ـ زنجان و بالعکس ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین ادامه داد: از مسافران نوروزی می‌خواهیم در زمان بازگشت به مبدا از عجله و شتابزدگی پرهیز و از سرعت و سبقت بی‌مورد و غیرمجاز خودداری کنند.

حسینی تصریح کرد: با توجه به بارش‌های شب گذشته که تا امشب ادامه دارد و فردا نیز ادامه خواهد داشت به خصوص در محورهای کوهستانی شاهد بارش برف هستیم لذا مسافران نوروزی بازگشت خود را به دقایق آخر موکول نکنند.

وی خطاب به مسافران نوروزی تأکید کرد: شایسته است رانندگان ساعات‌ روز را برای تردد و رانندگی انتخاب کنند و از رانندگی در شب و با حالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند

رئیس پلیس‌راه استان قزوین تصریح کرد: رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی، صبر و حوصله در رانندگی و رعایت حقوق دیگران در رانندگی می‌تواند به داشتن سفری سالم و بی‌خطر برای خود و دیگر هموطنان کمک کند.

حسینی با هشدار به رانندگان نسبت به وقوع حوادث رانندگی در جاده‌ها یادآور شد: طبق بررسی‌های به عمل آمده توقف در حاشیه بزرگراه‌ها و همچنین عدم توجه به جلو حین رانندگی می‌تواند در بروز آسیب‌های مرگبار موثر باشد.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین تصریح کرد: لازم است رانندگان نسبت به تجهیز خودرو به وسایل گرمایشی اقدام کرده و از سالم بودن برف‌پاک‌کن خودرو اطمینان کامل داشته باشند

وی در پایان متذکر شد: معمولا آخرین روزهای تعطیلات نوروزی، بیشترین حوادث رخ می‌دهد که علت آن نیز خستگی بعد از سفر و عجله و شتاب بی مورد است که در این راستا رانندگان باید دقت لازم را داشته باشند

انتهای پیام/2667/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها