امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73263
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل سرماخوردگی شدید امروز احوال خوبی نداشت با این حال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل سرماخوردگی شدید امروز احوال خوبی نداشت با این حال هنگامی که قصد ترک درفشی‌فر را داشت با حدود 70 هوادار که اکثر آنها شهرستانی بودند روبرو شد.

هواداران از دایی درخواست کردند تا از خودروی خود پیاده شود و به صحبت‌های آنها برای دو بازی آینده گوش کند که دایی هم این کار را انجام داد و طرفداران پرسپولیس اعلام کردند که قطعاً پرسپولیس را در دو بازی آینده حمایت خواهند کرد.

این در شرایطی بود که هواداران حدود 30 دقیقه با دایی عکس یادگاری و امضا گرفتند و صحبت‌های خود را درمورد بازی‌های پرسپولیس در آینده به سرمربی قرمزپوشان انتقال دادند.

همچنین یک هوادار شهرستانی با آوردن کلیپی دو دقیقه‌ای از گل‌زنی‌های علی دایی به عنوان آقای گل جهان، ‌آن را مقابل درفشی‌فر به سرمربی پرسپولیسی‌ها و هواداران نشان داد و دایی نیز با لبخند در کنار هواداران، این کلیپ را تماشا کرد. گل‌های علی دایی در تیم ملی و در آلمان در این کلیپ دو دقیقه‌ای بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها