امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7328
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 93
فاطمه آلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: متاسفانه طی ماه‌های اخیر رفتارهای فراقانونی برخی از اعضای دولت افزایش یافته و این ...

فاطمه آلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: متاسفانه طی ماه‌های اخیر رفتارهای فراقانونی برخی از اعضای دولت افزایش یافته و این امر نشان می‌دهد که آن‌ها هیچ احترام و اعتباری برای قانون قائل نیستند.

وی تصریح کرد: رفتاری که در زمان ثبت‌نام مشایی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شاهد بودیم و اینکه رئیس جمهور یک کشور به وی در وزارت کشور حاضر می‌شود، کاری غیر قانونی و استفاده ابزاری از مسئولیت و اختیارات دولت به شمار می‌آید.

*شورای نگهبان به عملکرد تبلیغاتی مشایی دقت می‌کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: البته شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات و مرجع تایید صلاحیت‌ها به این رفتارهای غیرقانونی و تبلیغاتی که آقای مشایی می‌کند، دقت داشته وبه طور قطع متوجه می‌شود که حضور وی در سفرهای استانی و گرفتن پرچم از احمدی‌نژاد چه معنی دارد.

آلیا متذکر شد: مردم ما نیز آگاه و با بصیرت بوده و از شرایط و رخدادها اطلاع کافی دارند و به طور قطع آن‌ها نیز عملکرد افرادی که در دوران مسئولیت و پس از آن به قانون اعتنایی نداشتند را در نظر خود لحاظ می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشایی می‌تواند نظر مساعد اعضای شورای نگهبان را در زمان تعیین صلاحیت‌ها کسب کند؟ گفت: این پرسشی است که باید خود شورای نگهبان به عنوان ناظر بر انتخابات به آن پاسخ دهد، اما حضور رحیم مشایی در سفرهای استانی و همچنین حضور احمدی‌نژاد در کنار وی برای ثبت‌نام در انتخابات کاری غیر قانونی است و به طور قطع شورای نگهبان این موارد را در زمان بررسی صلاحیت  افراد مدنظر قرار خواهد داد.
انتهای پیام/2302/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار