امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73281
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 142
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به مفاد قطعنامه ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به مفاد قطعنامه موسوم به راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران اشاره کرد و گفت: در این قطعنامه به صحت انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 که به پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی منجر شد، خدشه وارد شده است که این دستاورد سفر کاترین اشتون به ایران است.

وی با یادآوری خوشبینی برخی افراد در داخل که سفر امثال اشتون به ایران دارای دستاورد برای کشورمان می‌شمارند،‌ اظهار کرد:‌ خوب است این دوستان نظاره کنند که اروپا که پایین‌ترین درصد مشارکت را در انتخابات خود دارد،‌ چگونه به ساحت یک ملت و دولت بی‌احترامی می‌کند.

بذرپاش از وظیفه مجلس در قبال صدور قطعنامه کمیته روابط خارجی اروپا سخن گفت و بیان کرد:‌ مجلس نباید در این مورد، منفعل باشد، بلکه باید به‌عنوان یک رکن وارد عمل شده و منتظر موضع‌گیری دولت نماند، زیرا این دولت نشان داده است که خیلی اهل موضع‌گیری مقتدرانه علیه اتهامات بی‌اساس نیست.

وی مجلس را مکلف به موضع‌گیری فعال و نقش‌آفرینی در برابر  توهین‌های روزانه چند کشور غربی برشمرد و گفت:‌ شایسته کشور ما نیست که سفیر پیشنهادی‌مان برای سازمان ملل توسط آمریکا پذیرفته نشود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از عدم صدور روادید برای حمید ابوطالبی ـ سفیر پیشنهادی کشورمان ـ به‌عنوان عیدی دولت آمریکا به دولت ایران یاد کرد و افزود:‌ این‌ هم نشانه‌ای برای کسانی است که در داخل به آمریکا امید بسته‌اند تا بیدار شوند و ببینند که این امامزاده شفا نمی‌دهد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها