امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73285
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد شدید از قطعنامه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا، خواستار پاسخگویی وزارت خارجه در این زمینه شد.

وی اضافه کرد: متاسفانه به دلیل سهل‌انگاری، مسامحه و موضع انفعالی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران، اروپایی‌ها جرات پیدا کردند در مسائل داخلی کشورمان دخالت کنند و نسبت به حقوق ملت تعرض پیدا کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جسارت‌های اروپایی‌ها ناشی از انفعال دستگاه دیپلماسی است تصریح کرد: وزارت خارجه بایستی در این زمینه هم مواضع لازم را اتخاذ کرده و هم اقدامات مورد نیاز را انجام دهد.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در موضع قدرت است تصریح کرد: مردم و ملت ایران مقابل سنگ‌اندازی‌های غربی‌ها ایستادگی می‌کنند و در چنین شرایطی دلیلی ندارد برخی به گونه‌ای رفتار کنند که اقتدار نظام خدشه‌دار شود.

وی با تاکید بر اینکه اروپایی‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بخواهند در حقوق داخلی ملت ایران دخالت کنند اظهار داشت: کسانی که به حقوق مردم به کشور بی‌تفاوت هستند باید به خود بیایند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه تحریم‌ها و اقدامات غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران سابقه قبلی دارد خاطرنشان کرد: آنها قصد دارند با بهانه‌های واهی برای کشورمان چالش ایجاد کنند در حالی که مردم ما در برهه‌های مختلف نشان دادند از هیچ تهدیدی نمی‌هراسند.

موسوی‌نژاد خواستار پاسخگویی رئیس جمهور و وزارت خارجه به اقدام مداخله‌جویانه اروپایی‌ها شد و گفت‌: مجلس شورای اسلامی هم طبق قانون به این موضوعات ورود کرده و نظارت‌های لازم را انجام خواهد داد؛ نمایندگان مردم اجازه تحقیر و دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورمان را نخواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها