امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73293
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی در گفت‌وگویی با ویژه‌نامه نوروزی «ایران» در مورد سمت خود در دولت تدبیر و امید بیان کرد: عنوان «دستیار ویژه» قبلا در ایران وجود نداشته است و بنابراین تعریف مشخص و دقیقی ندارد.

وی افزود: عنوان دستیار در همه جای دنیا به این معنا است که رئیس جمهوری در مواردی که فرصت ندارد و یا به هر دلیلی امکان ورود به عرصه‌ای را پیدا نمی‌کند دستیاری را منصوب می‌کند تا او کارها را پیش ببرد. بنابراین به نظر من دستیار ویژه رئیس جمهور کاری مهم‌تر از وزارت است.

دستیار ویژه رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که دستیار ویژه رئیس جمهور نوعی نیابت از رئیس جمهوری است یا به تعبیری دیگر ریاست بر وزیران نیز معنا می‌شود، گفت: بله معنایش همین است.

وی اضافه کرده است: دستیار ویژه رئیس جمهور رأساً اختیار ویژه‌ای ندارد و اختیار او به نیابت از اختیارات رئیس جمهوری است و ما پیگیر اجرایی شدن مطالبات، خواسته‌ها و قول‌های رئیس جمهوری هستیم و خارج از وعده‌های آقای روحانی نه چیزی می‌خواهیم و نه کاری انجام می‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها