امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73295
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
محمدکریم عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آشکار شدن ضعف سیستم دفاع موشکی رژیم صهیونیستی ...

محمدکریم عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آشکار شدن ضعف سیستم دفاع موشکی رژیم صهیونیستی (گنبد آهنین) در روزهای اخیر گفت: رژیم صهیونیستی از سال‌های گذشته این ادعا را مطرح می‌کرد که دارای یک سیستم نفوذناپذیر نظامی است و وانمود می‌کردند که در جنگ‌های الکترونیکی و ضدالکترونیک هستند اما آشکار شدن ضعف و ناتوانی گنبد آهنین آنها نشان داد که این رژیم تا چه اندازه به بدبختی افتاده است و رجزخوانی به تنها ابزار آنها در برابر سربازان مقاومت تبدیل شده است.

وی افزود: در جنگ‌های 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه ابهت‌های دروغین رژیم صهیونیستی توسط سربازان مقاومت در هم شکسته شد و پهپادهای مقاومت به کرات با پرواز در فضای سرزمین اشغالی به رصد نقاط حساس در این منطقه پرداختند.

نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در زمان جنگ تحمیلی نیز صدام این ادعا را مطرح می‌کرد که بغداد به یک دژ مستحکم تبدیل شده و این شهر در امنیت کامل قرار دارد و این ادعای رژیم صهیونیستی نیز همانند ادعای صدام است و می‌بینیم که به سرنوشت همان نیز دچار شد.

عابدی خاطرنشان کرد: تنها راه نجات صهیونیست‌ها از وضعیت کنونی این است که به برگزاری همه‌پرسی در سرزمین‌های اشغالی تن در دهد و مسلمانان، یهودیان و مسیحیان ساکن این سرزمین از این طریق حکومت ملی خود را انتخاب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها