امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۲:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 733
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 461
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اراک به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، رضا احمدی اظهار داشت: هفته گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اراک به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، رضا احمدی اظهار داشت: هفته گذشته طی ارجاع یک فقره پرونده از کلانتری 11 آزادی شهر اراک به پلیس آگاهی استان اکیپی از کارآگاهان مرکز عملیات ویژه، تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه شاکی پرونده در اظهارات خود عنوان داشت سه فقره چک بدون اطلاع وی از بانک وصول شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در روند تحقیقات، کارآگاهان دریافتند که متهم با شگردی خاص و استفاده از افرادی ناشناس اقدام به وصول چک‌های خود از بانک و در شهرهای مختلف کرده است.

وی افزود: با تلاش کارآگاهان پلیس و بهره‌گیری از روش‌ها و تکنیک‌های نوین پلیسی متهم شناسایی و در عملیاتی دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

احمدی ادامه داد: متهم دستگیر شده در اعترافاتش گفته بود، مدتی قبل برای تعمیر ماشین خود به مغازه مکانیکی شاکی پرونده مراجعه کرده بودم و در فرصتی مناسب تعداد 3 فقره چک از لابه‌لای دسته چک وی جدا و با توجه به اینکه یکی از چک‌ها امضا شده بود با جعل امضای شاکی و با استفاده از افرادی ناشناس اقدام به برداشت 36 میلیون و 500 هزار ریال از حساب وی کردم.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی به شهروندان توصیه کرد: سعی کنید چک قبل از صدور، مهر و امضا نشود و از صدور چک سفید امضا خودداری کنید.
انتهای پیام/87001/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها