امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7330
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز (دوشنبه) پارلمان در تذکری آئین‌نامه‌ای با تأکید بر سوگند رئیس‌جمهور که طبق قانون اساسی سوگند یاد کرده این قانون را رعایت کند، اظهار داشت: اقدام آقای رئیس‌جمهور در ادامه اقدامات غیرقانونی‌اش که در روزهای اخیر شاهد آن بودیم، نقض آشکار اصل 121 قانون اساسی است.

وی افزود: اصل 121 قانون اساسی حرمت شرعی دارد. آقای رئیس‌جمهور حق نداشت بر خلاف سوگندی که یاد کرده عمل کند و از یک نامزد خاص که به جای مکتب اسلامی، به جای پاسداری از مذهب رسمی کشور مکتب ایرانی را مقدم بر مکتب اسلامی می‌داند همراهی کند، تبلیغ و تشویق کند و سعی کند اذهان عمومی را مشوش و ملتهب کند.

دواتگری ادامه داد: ما به رئیس‌جمهور تذکر می‌دهیم که بیش از این جامعه را ملتهب نکند به قانون وفادار باشد تا انشالله شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور و حماسه‌ای بدون دخالت عوامل مختلف باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها