امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73304
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه «بی‌بی‌سی» به نقل از یکی از خبرنگارانش در پاکستان از کشف جسد یک ایرانی در منطقه بلوچستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه «بی‌بی‌سی» به نقل از یکی از خبرنگارانش در پاکستان از کشف جسد یک ایرانی در منطقه بلوچستان این کشور خبر داده است. این شبکه به نقل از «مقامات انتظامی بلوچستان» مدعی شده است که پاکستان این جسد را به مقامات ایرانی تحویل داده است.

به ادعای بی‌بی‌سی مقامات منطقه «ماشکیل» واقع در بلوچستان پاکستان، در جیب این فرد کاغذی پیدا شده که طبق آن گروهک «جیش العدل» مسئولیت کشته شدن وی را بر عهده گرفته است.

هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده و مقامات رسمی طرفین هم واکنشی به آن نشان نداده‌اند. با این حال یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام کرد مقامات ایرانی در حال بررسی موضوع هستند، اما تاکنون جنازه‌ای از طرف پاکستانی‌ها به ایران تحویل داده نشده است.

گروهک تروریستی جیش‌العدل که بهمن ماه سال گذشته 5 مرزبان ایرانی را در نزدیکی مرز پاکستان ربود، حدود دو هفته قبل مدعی اعدام یکی از این مرزبان‌ها شد. این گروهک که دیروز اعلام کرد فعلا خطری جان مرزبان‌های دیگر را تهدید نمی‌کند، هنوز واکنشی به خبر بی‌بی‌سی نشان نداده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار