امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73310
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی اصفهان، غفور راستین اظهار کرد: ساعت 20:35 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی اصفهان، غفور راستین اظهار کرد: ساعت 20:35 دقیقه روز دوشنبه 11 فروردین ماه جاری، در تماسی با اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان اصفهان اعلام شد که پنج نفر در منزلی واقع در خیابان جابرانصاری اصفهان دچار کاهش سطح هوشیاری شده‌اند.

بر اساس این گزارش، پس از اعلام گزارش حادثه‌ مذکور، یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی و دو تکنسین فوریت‌های پزشکی بر بالین مصدومان حاضر و پس از بررسی وضعیت آنها مشخص شد که همگی آن‌ها بر اثر استنشاق گاز منوکسیدکربن دچار مسمومیت شده‌اند.

گفتنی است، مصدومان این حادثه که سه زن و دو مرد بودند، پس از دریافت خدمات درمانی اولیه به بیمارستان غرضی اصفهان منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: ساعت 6 و 20 دقیقه‌ بامداد امروز، چهارشنبه 13 فروردین ماه جاری، شش زن در روستای دره حوض از توابع شهرستان فریدن اصفهان، بر اثر استنشاق گاز سمی CO دچار مسمومیت شدند.

راستین، علت این حادثه را استفاده از ذغال برای گرم کردن اتاق منزل عنوان کرد و افزود: پس از اعلام گزارش حادثه مذکور به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان فریدن، دو نفر تکنسین اورژانس پیش‌بیمارستانی بر بالین مصدومان حاضر شدند و آن‌ها را پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به درمانگاه بوئین میاندشت منتقل کردند.

انتهای پیام/2301/ر/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها