امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73324
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
رضا چمن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: از تلاش همکاران بیمارستانی در ارائه خدمت به مردم و مسافران نوروزی در این شرایط سخت و دشوار و ...

رضا چمن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: از تلاش همکاران بیمارستانی در ارائه خدمت به مردم و مسافران نوروزی در این شرایط سخت و دشوار و با این حجم بالای مراجعه به اورژانس‌ها راضی هستیم.

وی تاکید کرد: در شهرستان کهگیلویه و اورژانس این شهر، با توجه به تعطیلی مطب و مراکز بخش خصوصی ازدحام مراجعه کننده را داشته‌ایم، به گونه‌ای که مدیر شبکه جهت رفاه حال مراجعان در حال معاینه و معالجه بیماران بوده است.

 چمن یادآور شد: بسیاری از مراجعه‌کنندگان به اورژانس‌های استان بیماران اورژانسی نیستند و بیشتر افرادی هستند که به متخصصین در مطب‌ها مراجعه می‌کردند که در شرایط حاضر دسترسی به پزشک خود ندارند و ناچار به اورژانس بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند.

وی تاکید کرد: بخش عمده‌ای از مردم نیز به عنوان همراه بیمار به اورژانس مراجعه می‌کنند که همین مشکلاتی را در ارائه خدمت برای همکاران ما ایجاد کرده است.

وی در ادامه از مردم درخواست کرد در صورتی که وضعیت بیماران آنان اورژانسی نیست و می‌توانند به پزشک متخصص خود مراجعه کنند، حوصله به خرج داده و اجازه دهند تا به وضعیت بیماران اورژانسی با سرعت بیشتری رسیدگی شود.

وی، از جمله نیازمندی‌های ضروری و اولویت اول بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی در سال جاری در دو شهرستان گچساران و کهگیلویه را راه‌اندازی آی‌سی‌یو نوزادان در بیمارستان‌های این دو شهرستان دانست و تاکید کرد: تلاش داریم حداکثر ظرف چهار ماه آینده این بخش را در بیمارستان شهید رجایی گچساران و امام خمینی(ره) دهدشت راه‌اندازی کنیم.

انتهای پیام/2571/ع30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها