امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73325
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی ...

غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی استان قزوین ابری در بعضی ساعات با بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید و در مناطق کوهستانی و سردسیر همراه با بارش برف خواهد بود.

وی ادامه داد: از ساعت 12 جمعه پانزدهم فروردین‌ ماه 93 تا ساعت 12 روز بعد نیز وضعیت جوی استان قزوین نیمه ابری با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و گاهی بارش باران و رعد و برق همچنین در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از ساعت 12 شنبه شانزدهم فروردین‌ ماه سال 93 تا ظهر یکشنبه 17 فروردین سال جدید نیز وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و در مناطق کوهستانی نیمه ابری و همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

فلاح در خصوص درجه حرارت و میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان قزوین طی 24 ساعت گذشته ادامه داد: شهر آوج با دمای هوای منفی 1 درجه سانتی‌گراد سردترین و شهرهای آبیک و بویین زهرا با دمای هوای 18 درجه سانتی‌گراد بالای صفر از گرم‌ترین شهرهای استان قزوین بود.

وی بیان کرد: دمای هوای شهر قزوین نیز در 24 ساعت گذشته بین 6 تا 17 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بوده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین ادامه داد: دمای هوای امروز قزوین با 71 درصد رطوبت، بین 0 تا 8 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است و این دما فردا از 3 تا 7 درجه افزایش می‌یابد.

فلاح در خصوص میزان بارندگی در شهرهای استان قزوین طی 24 ساعت گذشته عنوان کرد: در شهر آبیک 1.4، کوهین 3.1، معلم کلایه 0.2، آوج 2.5، بویین زهرا 3.2، تاکستان 1 و قزوین 2.6 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

انتهای پیام/2667/ع30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها