امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73332
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور بزرگ‌نیا ظهر امروز در جمع خبرنگاران کل مسافران مقیم مازندران که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور بزرگ‌نیا ظهر امروز در جمع خبرنگاران کل مسافران مقیم مازندران که در مراکز اقامتی تحت نظر این سازمان اقامت گرفتند را حدود 9 میلیون نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به کاهش میزان اقامت در روزهای گذشته، تصریح کرد: شب گذشته 492 هزار 787 نفر در مازندران اقامت گرفتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران میزان ظرفیت مازندران برای اسکان مسافران را بیش از 600 هزار نفر در شب اعلام کرد.

این مسئول به فعالیت بازرسان این سازمان که با دیگر نهادها هماهنگ هستند گفت: بیش از 13 هزار و 608 بازرسی از مراکز اقامتی مازندران انجام شد.

وی ادامه داد: سهم بازرسی‌های دیروز از مراکز اقامتی هزار و 117 مورد بود.

بزرگ‌نیا بیان داشت: بازرسان میراث فرهنگی پس از بازرسی‌های انجام شده به بیش از 190 واحد اقامتی در مازندران تذکر و  اخطار کتبی دادند که سهم اخطارهای روز گذشته 6 مورد بود.

این مسئول به طرح تشویقی این ارگان در این ایام نیز اشاره کرد و گفت: کمیته اسکان در ستاد اجرایی خدمات سفر از خدمات مطلوب 147 واحد اقامتی تقدیر کردند که روز گذشته سه واحد گردشگر مشمول تشویق شدند.

بزرگ‌نیا به برنامه این سازمان برای هدایت تورهای یک‌روزه در مازندران اشاره کرد و از ابتدای نوروز تاکنون 97 تور یک‌روزه گردشگری وارد مازندران شدند که با وجود شرایط نامتعادل جوی چهار تور یک‌روزه گردشگری وارد مازندران شدند.

به گزارش فارس، فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر در مازندران که از روز 28 اسفندماه شروع شده بود فردا 15 فروردین ماه به اتمام می‌رسد.

استاندار مازندران به عنوان رئیس ستاد خدمات اجرایی سفر مازندران بر عملکرد دستگاه‌های مازندران نظارت می‌کرد.
انتهای پیام/86004/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها