امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73347
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
غلامرضا نجفلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان از 29 اسفند ماه سال گذشته فعالیت خود را برای ...

غلامرضا نجفلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان از 29 اسفند ماه سال گذشته فعالیت خود را برای ارائه خدمات به مسافران آغاز کرده است.

وی با اشاره به برخی از خدمات ارائه شده توسط این ستاد در راستای رفاه حال مسافران نوروزی بیان کرد: از آغاز سفرهای نوروزی تا 13 فروردین امسال 39 هزار و 273 نفر در اماکن اقامتی استان زنجان اسکان یافتند.

مسئول کمیته آمار و اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان با اشاره به اینکه از تعداد مذکور 3 هزار و 340 نفر در هتل‌های استان اقامت کرده‌اند، افزود: طی این مدت 2 هزار و 254 نفر نیز در مهمان‌پذیرهای استان اقامت کرده‌اند.

این مسئول تعداد مسافران اسکان یافته در هتل آپارتمان‌های استان را 2 هزار و 645 نفر اعلام کرد و گفت: در این مدت 553 نفر نیز در منازل استیجاری استان اسکان یافته‌اند.

نجفلو در ادامه تعداد مسافران اسکات یافته در کمپ‌های موقت استان را 2 هزار و 855 نفر اعلام و خاطر نشان کرد: همچنین از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون 22 هزار و 163 نیز در کلاس‌های درس استان اقامت کرده‌اند.

وی تعداد اقامت در سایر مراکز اقامتی از جمله مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی استان را 2 هزار و 302 نفر بیان کرد و یادآور شد: طی این مدت 2 هزار و 809 نفر نیز در چادرهای مسافرتی در پارک‌ها، حاشیه بلوارها، خیابان‌ها و ... اسکان یافته‌اند.

مسئول کمیته آمار و اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان در ادامه با اشاره به تعداد بازدیدهای به عمل آمده از اماکن گردشگری استان از جمله گنبد سلطانیه، رختشویخانه زنجان، موزه باستان‌شناسی مردان نمکی (عمارت ذوالفقاری)، غار کتله‌خور در خدابنده و عمارت دارایی (موزه صنایع‌دستی زنجان) افزود: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 92 هزار و 419 نفر از جاذبه‌های تاریخی، تفریحی و توریستی استان بازدید کرده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه از تعداد مذکور 33 هزار و 776 نفر از گنبد سلطانیه بازدید کرده‌اند، گفت: همچنین طی این مدت 15 هزار و 329 نفر نیز از موزه رختشویخانه زنجان بازدید کرده‌اند.

نجفلو در ادامه تعداد بازدیدکنندگان را از موزه مردان نمکی 21 هزار و 262 نفر اعلام کرد و بیان داشت: در مدت مذکور 14 هزار و 365 نفر نیز از غار کتله خور بازدید کردند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین طی این مدت 7 هزار و 687 نفر از موزه دارایی بازدید کردند.

مسئول کمیته آمار و اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان در ادامه سایر اقدامات ستاد هماهنگی خدمات سفر استان را بازدید از اماکن اقامتی و پذیرایی عنوان و اشاره کرد: طی این مدت 304 مورد بازدید از این مراکز به عمل آمده است.

این مسئول تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی را 36 مورد اعلام کرد و گفت: در این مدت 91 مورد بازدید از رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین‌راهی، 91 مورد بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی و 87 مورد بازدید از مراکز اقامتی موقت (کمپ‌ها، مهمان‌سراها، منازل استیجاری و  ...) به عمل آمده است.

نجفلو تعداد تذکرات داده شده به این اماکن را 14 مورد عنوان کرد و اظهار کرد: طی این مدت چهار مورد اخطار کتبی نیز داده شده است.

وی همچنین تعداد مراکز  تعطیل و یا تعلیق شده را سه باب اعلام کرد و گفت: تعداد شکایات واصله از مراکز پذیرایی  طی این مدت سه مورد بوده است.
انتهای پیام/73005/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها