امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73354
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عبدالحسین علی‌اکبری عصر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر در اردبیل اظهار داشت: در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عبدالحسین علی‌اکبری عصر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر در اردبیل اظهار داشت: در این مدت ما موفق شدیم حدود دو میلیون تردد را در محورهای مختلف استان به ثبت برسانیم که بیش از 160 هزار تردد در محور اردبیل – آستارا بوده که بیشترین تردد را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه بعد از این محور، محور اردبیل – سرعین و اردبیل – تبریز بیشترین میزان تردد را به خود اختصاص داده‌اند، تصریح کرد: کمترین تردد نیز در محور اردبیل – سرچم اتفاق افتاده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل با به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات خودرویی خود در ارائه خدمات به هموطنان به حال آماده باش در آمده بود، خاطر نشان کرد: ما در تعطیلات نوروزی موفق شدیم با بهره‌گیری از ظرفیت ناوگان عمومی خود اعم از اتوبوس، مینی‌بوس و سواری‌ها خدمات مناسبی را به هموطنان ارائه کنیم به طوریکه سامانه پیام کوتاه 30000143 ما در خدمت مسافران نوروزی بوده تا انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را اعلام کنند.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: هموطنان با فرستادن پیام کوتاه از طریق این سامانه می‌توانند کد شهرستان و مبدأ حرکت خود را درج و پس از وارد کردن یک فاصله متن پیام را نوشته و ارسال کنند.

وی با یادآوری اینکه بیشترین ترافیک روزانه نوروزی در استان اردبیل در محور اردبیل – آستارا به ثبت رسید، اضافه کرد: هم اکنون 32 دستگاه تردد شمار در 16 نقطه به صورت رفت و برگشت نصب و فعال شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان یادآور شد: امسال محورهای جدید استان از جمله محور اردبیل – سرچم نیز به دلیل افزایش تردد و حادثه‌خیز بودن به دستگاه‌های دوربین نظارتی و تردد شمار تجهیز شده بود و علاوه بر این 37 دوربین نظارت تصویری نیز با هدف نظارت و کنترل در محورهای پرتردد در استان فعال شده تا به هموطنان ارائه خدمات کنند.

انتهای پیام/62003/ل30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها