امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73355
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی، سامانه‌های هوشمند ترددشمار برخط و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثناء محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکرشده،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور بازو تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.

در 24ساعت گذشته، کل تردد ثبت ‌شده بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 877 تردد شمار در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل از آن 11.2 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 11درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19و کمترین تردد بین ساعات 6 تا 7 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب نمایند.

محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته

ردیف نام محور استان مجموع تردد در محور

1 آزادراه کرج - تهران البرز 93065

2 آزادراه قزوین - کرج البرز 74504

3 آزادراه تهران-کرج البرز 68973

4 آزادراه کرج- قزوین البرز 58661

5 لاهیجان - آستانه گیلان 38913

6 ایلخچی-تبریز آذربایجان شرقی 35827

7 تبریز-ایلخچی آذربایجان شرقی 35138

8 آزادراه قم - تهران قم 34642

9 رشت-خمام گیلان 34556

10 رشت-کوچصفهان گیلان 32617

محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی، به دلیل رویدادهای غیرمترقبه:

1- محورشمشک - دیزین(جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین) واقع در استان البرز، به‌دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد. البته همه روزه‏ امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا، از ساعت 7 لغایت 17، همینطور از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین، به‌طور 24ساعته، میسر است.

2- باند جنوب به شمال آزادراه پل زال-خرم آباد، واقع در استان لرستان، به دلیل ریزش کوه تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد.

3- محورشهداد- نهبندان، مقطع واقع در استان کرمان، به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر 60 تا 73 تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد.

4- محورپونل –خلخال، (از سه‌راهی پونل تا ورودی جاده زندانه) مقطع واقع در استانگیلان،به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:

1- محوراصلی قم – گرمسار و بالعکس، واقع در استانهای تهران‏، سمنان و قم، به دلیل تمدید عملیات راهسازی، تا مورخ31/3/93 مسدود و مسیرجایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای کلیه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

ممنوعیت تردد به ‌تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه:

در محورکرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به ‌دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی،تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت، معرفی می‌شود. تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار