امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7336
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 114
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المنار در گزارشی از حومه القصیر به آثار برجای مانده از حضور تروریست‌ها در این ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المنار در گزارشی از حومه القصیر به آثار برجای مانده از حضور تروریست‌ها در این مناطق پرداخت.

بنابراین گزارش، تروریست‌ها که پس از محاصره روزهای اخیر القصیر و ورود ارتش به حومه این شهر که مقر اصلی نیروهای جبهه النصره است، وادار به عقب نشینی شده‌اند.

تروریست‌ها منازل مسکونی مردم را تبدیل به مقرهای نظامی کردند و باغ‌های این شهر را با کندن سنگر از بین برده‌اند.

خبرنگار این شبکه در ادامه به داخل یکی از خانه‌ها رفت که از ماه‌ها قبل پس از ورود تروریست‌ها، اهالی آن وادار به ترک آنجا شده بودند.

افراد مسلح این منزل مسکونی را به بیمارستان صحرایی تبدیل کردند و تمام وسایل درمان را در آن مستقر کرده بودند.
 

افراد مسلح برخی از خانه‌ها را با تونل به خانه‌های دیگر مرتبط کرده بودند و از باغ‌ها به عنوان سنگر و انبار سلاح استفاده می‌کردند.

در ادامه این شبکه گزارشی از یکی از خانه‌ها مردم پخش کرد که اعضای گردان فاروق (شاخه نظامی اخوان المسلمین سوریه) آنرا به ستاد فرماندهی تبدیل کرده بود.

بنابراین گزارش، افراد مسلح تمام امکانات شهری حومه القصیر از جمله تصفیه خانه‌ها، مدارس و حتی مراکز دینی را تحت کنترل درآورده و از طریق آن علیه ارتش عملیات انجام می‌دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها