امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73360
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، عربستان برای تکمیل نیروی حفاظتی و امنیتی خود اقدام به استخدام جوانان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، عربستان برای تکمیل نیروی حفاظتی و امنیتی خود اقدام به استخدام جوانان پاکستانی به ویژه در منطقه فاتا از مناطق قبایلی پاکستان کرده است.

بر اساس این گزارش تاکنون یک گروه 75 نفری از جوانان قبایلی برای اعزام به عربستان انتخاب شده‌اند.

در این گزارش آمده است، اولویت استخدام با کسانی است که تیراندازان ماهری هستند و در استفاده از سلاح Ak-47 رائفل مهارت دارند.

شرکت های خصوصی امنیتی عربستان سن کسانی را که برای اعزام به عربستان انتخاب می‌شوند 20 تا 30 سال تعیین کردند و حقوق اولیه انها را 65 هزار روپیه در ماه تعیین می‌کنند که بعدها به 100 هزار روپیه در ماه افزایش پیدا می‌کند.

جوانان پاکستانی پس از انتخاب شدن در عربستان برای جنگ چریکی آموزش داده می‌شوند.

کسانی که به عربستان اعزام می‌شوند تا 2 سال حق بازگشت به پاکستان را ندارند و در ابتدا برای حفاظت از مرز یمن و سرکوبی شورش‌های داخلی در عربستان به کار گرفته می‌شوند.

این در حالی است که پلیس قطر نیز تعداد زیادی از جوانان قبایلی را استخدام کرده و کسانی که بتوانند به مدت 5 سال در این کشور دوام بیاورند می‌توانند با دریافت اقامت دائم خانواده‌های خود را نیز به قطر انتقال دهند.

برخی کارشناسان بر این باورند که عربستان قصد دارد پس از آموزش جوانان پاکستانی آنها را برای جنگ به سوریه اعزام کند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها