امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73363
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پایگاه‌ها و صفحات اینترنتی وابسته به گروه تروریستی «جبهه النصره»، شاخه رسمی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پایگاه‌ها و صفحات اینترنتی وابسته به گروه تروریستی «جبهه النصره»، شاخه رسمی القاعده در سوریه تصاویری را منتشر کردند که نشان از تدارک بزرگ و گسترده النصره برای مقابله با داعش دارد.

براساس گزارش‌های منتشره در ادامه درگیری‌های مسلحانه دو گروه تروریستی «جبهه النصره» و «داعش» که در روزهای اخیر در ریف حسکه و به طور مشخص در شهرک «مرکده»، در شمال شرقی سوریه به اوج خود رسیده و موجب شده تا ده‌ها تروریست النصره به دست داعش به هلاکت برسند و شمار زیادی نیز زخمی شوند و مناطق گسترده‌ای را نیز در این منطقه از جمله شهرک مرکده از دست بدهد، اقدام به تدارک گسترده برای مقابله با حملات داعش کند.

حملات داعش علیه النصره تنها محدود به ریف حسکه نمی‌شود، بلکه پیشتر این دو گروه وابسته به القاعده درگیری‌های مسلحانه‌ای نیز در مناطق و روستاهای ریف شرقی دیر الزور نیز داشتند که منتهی به عقب نشینی النصره از آنها و پیشروی داعش در آنها شده بود.
 

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها