امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73372
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، برای چندمین روز متوالی کمیته‌های دفاع مردمی شهرک شیعه نشین «فوعه» در ریف ادلب ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، برای چندمین روز متوالی کمیته‌های دفاع مردمی شهرک شیعه نشین «فوعه» در ریف ادلب حملات موشکی و خمپاره‌ای عناصر مسلح تکفیری وابسته به «جبهه النصره» علیه این شهرک را دفع کردند.

عناصر تکفیری جبهه النصره تلاش دارند، از محور شمالی شهرک فوعه به داخل آن نفوذ کرده و آن را تصرف کنند، اما با مقابله نیروهای ارتش سوریه و همچنین کمیته‌های دفاع مردمی این شهرک مواجه می‌شوند که از مردان و جوانان فوعه تشکیل شده است.

در رویارویی‌های صورت گرفته طی روز گذشته کمیته‌های دفاع مردمی شهرک فوعه 7 تروریست تکفیری را در حالی به هلاکت رسانده و شماری را هم زخمی کردند که این شهرک مورد حمله این عناصر به واسطه موشک‌های گراد قرار گرفته بود.

گزارش شده است که درگیری عناصر تکفیری با کمیته‌های دفاع مردمی شهرک فوعه همچنان ادامه دارد و اهالی شهرک رشادت‌های بسیاری را برای محافظت از شهرک خود در قبال حملات تکفیری‌های النصره انجام می‌دهند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها