امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7338
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 141
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان نشست مرکزی جمعیت ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان نشست مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ضمن استقبال این جمعیت از حضور سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری اظهارداشت: حضور سعید جلیلی و علیرضا زاکانی موجب تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بسط حضور نیروهای حزب‌الهی در عرصه خواهد بود.

وی افزود: جلیلی و زاکانی افرادی هستند که به گفتمان انقلاب اسلامی، باورمند هستند و کارنامه شفاف و درخشانی دارند؛ اینان باورمندیشان به گفتمان امام(ره) و انقلاب معلوم و آشکار است به طوری که حضورشان در صحنه موجب تزلزل جدی در اردوگاه فتنه، فساد و انحراف شده است.

شاکری اضافه کرد: در حالی که کشور رو به جلو و در جهت پیشرفت اسلامی گام بر می‌دارد باید جوان پرنشاط، انقلابی و با روحیه جهادی وارد عرصه شوند تا شاهد عزت و سربلندی بیش از پیش ایران اسلامی باشیم و در این راه ارتجاع و بازگشت به گذشته را صحیح نمی‌دانیم.

شاکری با اشاره به وظیفه سنگین شورای نگهبان در تایید صلاحیت‌ها اظهارداشت: همانطور که دبیر محترم شورای نگهبان اعلام کردند امیدواریم تمام ویژگی‌هایی که در قانون برای نامزدهای ریاست جمهوری آمده، به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته و افرادی باورمند به قانون اساسی را احراز صلاحیت نماید. آنچه بر انتخابات و ساز و کارهای انتخاباتی حاکم است، تنها قانون اساسی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها