امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73408
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
سفیر «معصوم مرزوق»، سخنگوی رسمی ستاد تبلیغات انتخاباتی «حمدین صباحی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره ...

سفیر «معصوم مرزوق»، سخنگوی رسمی ستاد تبلیغات انتخاباتی «حمدین صباحی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد، ستاد انتخاباتی حمدین صباحی فعالیت خود را با جمع‌آوری امضا برای تایید و حمایت از نامزدی صباحی در انتخابات آینده ریاست جمهوری آغاز کرده، اگرچه در این میان کارشکنی‌هایی از سوی برخی مسئولان مشاهده می‌شود.

مرزوق افزود: در خصوص نامزدی در انتخابات آینده ریاست جمهوری مصر باید گفت که همه دستگاه‌های دولتی و حکومتی بدون استثنا بی‌طرفی کامل در قبال نامزدها و عدم فعالیت و اقدام به سود نامزدی خاص را مد نظر قرار دهند و منافع ملی را بر منافع شخصی و گروهی ترجیح دهند.

وی تاکید کرد که ما به نامزدی حمدین صباحی در انتخابات آینده اعتماد و اطمینان کامل داریم و لحظه‌ای به کنار کشیدن از انتخابات فکر نمی‌کنیم، چون باور داریم که مردم مصر از آگاهی بالایی برخوردار هستند و حرف اول و آخر را مردم خواهند زد.

مرزوق از مدت زمانی که برای تبلیغات انتخاباتی از سوی کمیته مستقل انتخابات مشخص شده، انتقاد کرد. این دوره از سوم تا بیست و سوم اوت آینده است و به اعتقاد مرزوق مدت زمان اندکی برای تبلیغات انتخاباتی است، چراکه مصر متشکل از 27 استان است و تبلیغات در هریک از این استان‌ها نیاز به فرصت زمانی بیشتری دارد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها