امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7343
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور؛ محمدجواد کولیوند، رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور؛ محمدجواد کولیوند، رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آنها تایید نشده و به دنبال اعلام اعتراض خود هستند؛ می‌بایست به هیات‌های نظارت، بخش‌داری‌ها و فرمانداری‌های مربوطه و نه دفاتر شورای نگهبان مراجعه کنند.

وی ادامه داد: طبق مواد 53 و 54 از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور وظیفه نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده هیات مرکزی نظارت است که با حضور پنج نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.

وی افزود: طبق گزارش‌های واصله از دفاتر شورای نگهبان قانون اساسی در نقاط مختلف کشور؛ برخی داوطلبان رد صلاحیت شده برای پیگیری امور مرتبط با علل رد صلاحیت‌ خود به شورای نگهبان مراجعه می‌کنند که نادرست است و می‌بایست به هیات‌های نظارت، بخشداری‌ها و فرمانداری‌های مربوطه اعتراض خود را تسلیم کنند.

کولیوند در توضیح این مطلب گفت: رد صلاحیت‌شدگان در روستا می‌بایست به هیات نظارت شهرستان و افرادی که از شهرها داوطلب بوده‌اند برای اعتراض به رد صلاحیت‌شان می‌بایست به هیات عالی نظارت استان مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها