امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73460
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۷
تعداد بازدید: 63
سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در مورد اینکه هزینه‌های سلامت در سبد خانوارها کمرشکن شده و سال ۹۳ با وضعیت ...

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در مورد اینکه هزینه‌های سلامت در سبد خانوارها کمرشکن شده و سال ۹۳ با وضعیت اعتباری، این هزینه‌ها افزایش می‌یابد گفت: اگر بر سر اعتباری که برای حوزه سلامت، پیش‌بینی شده است بلایی نیاید مطمئناً سال ۹۳، سال خوبی خواهد بود.

وزیر بهداشت گفت: اگر 3 هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده به وزارت بهداشت داده شود، سال ۹۳، برای افرادی که دچار بیماری‌های صعب‌العلاج، خاص و مزمن هستند و نیاز به دارو و مراقبت دارند، بهتر خواهد بود.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و تأثیر آن برحوزه سلامت، گفت: برای این موضوع ما 950 میلیارد تومان پیشنهاد کرده‌ایم که اگر تعلق پیدا کند و با 200 میلیارد تومانی که از قبل داده شده وضعیت را ببینیم، سال ۹۳ وضع بسیار متفاوتی نسبت به سال ۹۲ خواهیم داشت.

وی گفت: باید با اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها پرداخت از جیب مردم در مورد هزینه های درمانی کاهش ‌یابد و مردم برای درمان دغدغه و مشکلی نداشته باشند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها