امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73476
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۷
تعداد بازدید: 61
علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تصویب قطعنامه مداخله جویانه در پارلمان اروپا در ارتباط با ایران گفت: همه ابعاد این موضوع دخالت آشکار در امور داخلی ایران است و کمیسیون امنیت ملی در اولین جلسه خود در سال 93 این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: اگر اتحادیه اروپا فکر می‌کند که با اینگونه اقدامات می‌توانند روابط خود را با جمهوری اسلامی ایران تنظیم کنند، باید بدانند که در کج‌راهه‌ای قرار گرفته‌اند که بی‌تردید به نتیجه نخواهند رسید.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: این اقدام پارلمان اروپا با تحریک صهیونیست‌ها و عناصر مخالف روند جدید سیاست گذاری اتحادیه اروپا نسبت به جمهوری اسلامی ایران که منجر به سفر تعداد زیادی از وزرا و مسئولین عالی‌ر‌تبه این کشورها در حوزه پارلمانی شد، صورت گرفته و این توطئه یک توطئه صهیونیستی است و توسط افراد صاحب نفوذ در پارلمان اروپا طراحی شده بود.

بروجردی اضافه کرد: البته این کار با هر دلیلی که صورت گرفته باشد غیرقابل قبول و مردود است و دخالت آشکار در امور داخلی ایران به شمار می‌رود و در جمهوری اسلامی ایران نه دولت و نه مجلس اجازه هیچ دخالتی را به طرف اروپایی نخواهد داد.

بروجردی افزود: وزارت امور خارجه باید با فراخوان رئیس اتحادیه اروپا در تهران مراتب اعتراض دولت جمهوری اسلامی ایران نسبت به تصویب این قطعنامه را به آنها اعلام کند و به آنها تفهیم کند که چنین اقداماتی هرگز جواب نخواهد داد و تفهیم این موضوع که چنین کالایی در بازار ایران خریداری ندارد به اروپایی‌ها وظیفه وزارت امور خارجه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها