امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73490
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جی کارنی»، سخنگوی کاخ سفید پنجشنبه به پایگاه خبری آمریکایی «بلیز» درباره «حمید ابوطالبی» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جی کارنی»، سخنگوی کاخ سفید پنجشنبه به پایگاه خبری آمریکایی «بلیز» درباره «حمید ابوطالبی» گفت: انتخاب کسی که گزارش شده در تسخیر سفارت آمریکا در تهران حضور داشته، برای نمایندگی در سازمان ملل، تاثیری را در مذاکرات هسته‌ای نخواهد داشت.

وی افزود: ما بر کار مشخصی متمرکز هستیم تا ببینیم که آیا می‌توانیم تهدیدی که برنامه هسته‌ای ایران ایجاد می‌کند را از طریق دیپلماتیک حل کنیم یا نه. مذاکرات هسته‌ای از موضوع سفیر و سایر موضوعات مجزا است.

ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پیشتر با اعلام اینکه که کشورش انتخاب ابوطالبی را دلیلی برای نگرانی می‌داند گفت: «به نظر ما، انتخاب ابوطالبی بسیار مشکل‌ساز خواهد بود و این مورد را به دقت تحت‌نظر داریم و درباره این انتخاب احتمالی بسیار نگرانیم.»

هارف به اینکه آیا کشورش به ابوطالبی ویزا خواهد داد یا خیر اشاره‌ای نکرد اما گفت: از آنجایی که دفاتر سازمان ملل در نیویورک قرار دارد، آمریکا در کل ناچار به پذیرش نمایندگان کشورهاست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها