امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73497
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 149
سرهنگ حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های کشور گفت: ...

سرهنگ حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین اخبار دریافتی در استان‌های اردبیل محور گرمی - بیله سوار و خراسان رضوی محورهای مشهد - قوچان و قوچان – درگز بارش برف گزارش شده است.

وی افزود: همچنین استان‌های خراسان رضوی، گیلان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، مازندران و هرمزگان با بارش باران همراه است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در ادامه تصریح کرد: در استان‌های قزوین محور رشت – قزوین و قزوین – کرج ، گیلان محور سنگر تا منجیل و مازندران محور آمل – نارنجستان ترافیک سنگین است.

حمیدی خاطرنشان کرد: ترافیک در استان‌های البرز باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از آبیک تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا بهنوش، مازندران محور چالوس – کرج، قزوین محور رشت به قزوین و قزوین به کرج و استان قم آزادراه قم به تهران نیمه سنگین گزارش شده است.

وی در پایان اظهار داشت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار