امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 73506
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 123
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همه ساله بابت تأمین هزینه‌های حج و عمره زائران خانه خدا از جمله پرداخت هزینه امکانات اقامتی، هزینه ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همه ساله بابت تأمین هزینه‌های حج و عمره زائران خانه خدا از جمله پرداخت هزینه امکانات اقامتی، هزینه حمل و نقل، تدارکات و بلیط رفت و برگشت بانک مرکزی بر اساس مصوبه شورای عالی حج مسئول تأمین ارز این هزینه‌ها با نرخ مبادلاتی است.

وی ادامه داد: در سال 92 بانک مرکزی بخشی از هزینه‌های ارزی زائران عمره را تأمین کرد که بخش دوم آن نیز باید در سال جاری تأمین شود.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: در آخرین تماس آقای سیف رئیس کل بانک مرکزی با بنده، مقرر شد که بانک مرکزی تمهیدات جدی را برای تأمین ارز مورد نیاز هزینه زائران در نظر بگیرد.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: تا امروز حدود نیم میلیون زائر به سرزمین وحی مشرف شده‌اند و با هماهنگی‌های انجام شده حدود 400 میلیارد تومان در هزینه زائران صرفه‌جویی شده است.

به گزارش فارس، با توجه به اینکه وجوه زائران حج و عمره سال‌ها به صورت سپرده‌گذاری در شبکه بانکی کشور قرار می‌گیرد لذا تأمین ارز مبادلاتی هزینه‌های زائران از حقوق طبیعی و کمترین توقع زائران است که امیدواریم بانک مرکزی برای تسریع در تأمین هزینه‌های ارزی حج عمره اقدامات مؤثری را انجام دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها